GNT Výrobník cukrové vaty kompletní sada

Kód: AG137S
16 hodnocení
Značka: GNT
1 049 Kč
Skladem - připraveno k odeslání
Můžeme doručit do:
29.7.2024

Stroj na cukrovou vatu pro domácí použití. Kouzlo cukrové vaty je v tom, že si ji člověk nedopřeje každý den. Je to skvělý požitek, když se Vám rozpustí na jazyku a Vy máte ten úžasný pocit, který se musí jednoduše jen zažít. Nyní si můžete dopřávat cukrovou vatu i doma. Tento stroj na výrobu cukrové vaty vyrobí tolik cukrové vaty, kolik si Vaše rodina bude přát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V této sadě najdete vše, co pro domácí výrobu cukrové vaty potřebujete. Stroj pro její výrobu, pět druhů ochucených cukrů, špejle a odměrku. Na celou sadu je DOPRAVA ZDARMA!

Cukrová vata je zvláštní druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou, vzdušnou hmotou o různé barvě v závislosti na použitém barvivu.
Cukrová vata už roky neodmyslitelně patří k pouťovým atrakcím a nebo k návštěvě cirkusu. Děti jí prostě milují a nejen ti !
Kouzlo cukrové vaty je v tom, že si ji člověk nedopřeje každý den. Je to skvělý požitek, když se Vám rozpustí na jazyku a Vy máte ten úžasný pocit, který se musí jednoduše jen zažít. Nyní si můžete dopřávat cukrovou vatu i doma. Tento stroj na výrobu cukrové vaty vyrobí tolik cukrové vaty, kolik si Vaše rodina bude přát. Sladká cukrová vata udělá radost především Vašim dětem, ale i Vy můžete zavzpomínat na své dětství. Během chvilky vytvoříte pochoutku jako z pouti přímo v pohodlí domova. Stroj na výrobu cukrové vaty nepotřebuje speciální krystalový cukr, stačí Vám pouze obyčejný krystalový cukr, který může potravinářským barvivem snadno obarvit, a náš lehce ovladatelný Stroj na výrobu cukrové vaty. Jeho schopnosti se budou skvěle hodit i při Vašich oslavách narozenin, zahradních párty a v mateřských školách.

  • Rozměry: 30 cm x 24 cm
  • Průměr mísy: 30 cm
  • Hmotnost: 1,5 kg
  • Příkon: 450 w
  • Určeno pro domácí použití.

Obsah sady

  • Výrobník cukrové vaty
  • Cukr na výrobu cukrové vaty 5ks 220g příchutě: jahoda, jablko, citron, ostružina, borůvka
  • Špejle 100ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: