Garance nejnižší ceny

Cenová garance zboží = levněji jinde nekoupíte

Naším cílem je, aby u nás zákazník nakoupil s pocitem, že nakoupil levně a přitom měl jistotu kvalitního servisu ověřeného obchodu. Na všechny produkty z našeho sortimentu chceme nabídnout zákazníkům nejnižší ceny na českém trhu.

V praxi to znamená, že pokud najdete identické zboží u konkurence levněji, tak Vám jej nabídneme za stejnou cenu! Navíc získáte garanci rychlého dodání, kvalitní servis, jistotu nákupu v ověřeném obchodu s nizkým dopravným!

Jak postupovat pro získání nejlepší ceny?

1. Před vytvořením objednávky: pokud si nejste jisti, jestli se cenová garance týká Vámi vybraného zboží, tak nás kontaktujte před vytvořením objednávky a sdělte nám bližší informace o identickém zboží konkurence (např. nižší cenu a odkaz na tohoto prodejce). Pokud je zboží identické s našim a je levnější, tak Vám jej nabídneme za nejnižší cenu na českém trhu včetně dopravy !!!

2. Během vytvoření objednávky: do poznámky v průběhu objednávky nám napište cenu a odkaz na konkurenčního prodejce pokud chcete uplatnit cenovou garanci zboží.

Cenová garance

Výhody nákupu v obchodě Giganto.cz

1. nejnižší ceny na české trhu
2. levné dopravné
3. rychlá expedice
4. kvalitní zákaznický a reklamační servis
5. lidský přístup


Podmínky pro uplatnění Cenové garance zboží

1. musí nám být zaslán odkaz na identické zboží, které je u konkurence levnější, abychom mohli cenu ověřit
2. zboží musí být zcela identické s našim zbožím
3. musí se jednat o funkční obchod se standardními podmínkami obchodu a plátcem DPH V ČR. (nastávají případy kdy prodejci nemají zboží vůbec skladem nebo nabízejí zboží s dlouhou dodací lhůtou, popř. zahraniční obchod nerespektující daňové zákony v ČR.)
4. Při objednání více položek zboží lze uplatnit cenovou garanci pouze na zboží z jednoho obchodu (nelze uplatnit slevy na položky z více obchodů)
5. Cenová garance zboží se nevztahuje na výprodej zboží konkurenčního obchodu
6. V případě, že konkurence nabízí ke zboží dárek, tak lze tyto věci zohlednit ve vyšší slevě u nás