Garance nejnižší ceny

Cenová garance zboží = levněji jinde nekoupíte

Naším cílem je, aby u nás zákazník nakoupil s pocitem, že nakoupil levně a přitom měl jistotu kvalitního servisu ověřeného obchodu. Na všechny produkty z našeho sortimentu chceme nabídnout zákazníkům nejnižší ceny na českém trhu.

V praxi to znamená, že pokud najdete identické zboží u konkurence levněji, tak Vám jej nabídneme za stejnou cenu! Navíc získáte garanci rychlého dodání, kvalitní servis, jistotu nákupu v ověřeném obchodu s nizkým dopravným!

Jak postupovat pro získání nejlepší ceny?

1. Před vytvořením objednávky: pokud si nejste jisti, jestli se cenová garance týká Vámi vybraného zboží, tak nás kontaktujte před vytvořením objednávky a sdělte nám bližší informace o identickém zboží konkurence (např. nižší cenu a odkaz na tohoto prodejce). Pokud je zboží identické s našim a je levnější, tak Vám jej nabídneme za nejnižší cenu na českém trhu včetně dopravy !!!

2. Během vytvoření objednávky: do poznámky v průběhu objednávky nám napište cenu a odkaz na konkurenčního prodejce pokud chcete uplatnit cenovou garanci zboží.

Cenová garance

Výhody nákupu v obchodě Giganto.cz

1. nejnižší ceny na české trhu
2. levné dopravné
3. rychlá expedice
4. kvalitní zákaznický a reklamační servis
5. lidský přístup


Podmínky pro uplatnění Cenové garance zboží

1. musí nám být zaslán odkaz na identické zboží, které je u konkurence levnější, abychom mohli cenu ověřit
2. zboží musí být zcela identické s našim zbožím
3. musí se jednat o funkční obchod se standardními podmínkami obchodu a plátcem DPH V ČR. (nastávají případy kdy prodejci nemají zboží vůbec skladem nebo nabízejí zboží s dlouhou dodací lhůtou, popř. zahraniční obchod nerespektující daňové zákony v ČR.)
4. Při objednání více položek zboží lze uplatnit cenovou garanci pouze na zboží z jednoho obchodu (nelze uplatnit slevy na položky z více obchodů)
5. Cenová garance zboží se nevztahuje na výprodej zboží konkurenčního obchodu
6. V případě, že konkurence nabízí ke zboží dárek, tak lze tyto věci zohlednit ve vyšší slevě u nás

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení