Powermat Vodící lišta a 2 řetězy 16" PM-PR-16C2 PM0729
Kód: PM0876
Neohodnoceno
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Vodící lišta 16" 0,325" 66 PM-PR-16C2 a 2 řetězy, Powermat PM0729 byla vyrobena z odolného materiálu odolného vůči opotřebení a teplotám, které nastávají při práci. Tento set je kompatibilní s motorovými pilami používajícími řetězy se skokem 0,325" a šířkou vodícího článku 1,5 mm, včetně pil značek POWERMAT, HUSQVARNA, Makita, Nac Dolmar a jejich ekvivalentů.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické údaje:
  • Značka: Powermat
  • Pracovní délka: 16" / 40 cm
  • Krok řetězu: 0,325"
  • Šířka vodícího článku: 1,5 mm
  • Počet vodících článků: 66
  • Šířka mezi otvory pro šrouby: 22 mm