Žihadlo – 40% medový likér anýz 0,5l

Kód: 9991B33
Neohodnoceno
Značka: VENA PELISTER
299 Kč
Dočasně vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ochutnejte výjimečnou kombinaci chutí lahoného medu a anýzu. Tento likér obsahuje výtažek 12 druhů léčivých bylin a současně vysoký podíl přesně specifikovaného včelího medu. Použitý včelí med je velmi vzácný pro svůj obsah enzymů, vitamínů, minerálů, aminokyselin a vysokého podílu fruktózy a glukózy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochutnejte výjimečnou kombinaci chutí lahoného medu a anýzu. 

 

Tento likér obsahuje výtažek 12 druhů léčivých bylin a současně vysoký podíl přesně specifikovaného včelího medu. Použitý včelí med je velmi vzácný pro svůj obsah enzymů, vitamínů, minerálů, aminokyselin a vysokého podílu fruktózy a glukózy.

ŽIHADLO je charakteristické svým mírným zakalením. Toto je způsobeno množstvím mikroskopických částic pylových zrn, které jsou v použitém včelím medu. Může docházet i k mírnému odlišení zbarvení v závislosti na poměru pylu z různých rostlin. Pyl, který včely sbírají, má pro člověka obrovský význam. Má příznivý vliv na posilování organismu a zvláště dodává tělu látky proti velmi rozšířeným alergických nemocím.

ŽIHADLO NENÍ SLAZENO CUKREM

Případné usazovaní medu na dně láhve je přirozený jev a není závadou.

ŽIHADLO lze požívat při přirozené teplotě nápoje. Doporučuje se jej pít chlazené. Na rozdíl od jiných lihovin je v tomto případě zvýrazněna vůně bylin a medu.

Objem: 0,5L

Obsah alkoholu: 40%

Objednáním tohoto zboží potrvzujete, že jste starší 18-ti let !!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: