GNT Výrobník cukrové vaty AG137

Kód: AG137N
Tip
Neohodnoceno
Značka: Ganto
649 Kč –14 %
GNT Výrobník cukrové vaty AG137
649 Kč –14 % 559 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Kouzlo cukrové vaty je v tom, že si ji člověk nedopřeje každý den. Je to skvělý požitek, když se Vám rozpustí na jazyku a Vy máte ten úžasný pocit, který se musí jednoduše jen zažít. Nyní si můžete dopřávat cukrovou vatu i doma. Tento stroj na výrobu cukrové vaty vyrobí tolik cukrové vaty, kolik si Vaše rodina bude přát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cukrová vata je zvláštní druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou, vzdušnou hmotou o různé barvě v závislosti na použitém barvivu.

Cukrová vata už roky neodmyslitelně patří k pouťovým atrakcím a nebo k návštěvě cirkusu. Děti jí prostě milují a nejen ti !

Kouzlo cukrové vaty je v tom, že si ji člověk nedopřeje každý den. Je to skvělý požitek, když se Vám rozpustí na jazyku a Vy máte ten úžasný pocit, který se musí jednoduše jen zažít. Nyní si můžete dopřávat cukrovou vatu i doma. Tento stroj na výrobu cukrové vaty vyrobí tolik cukrové vaty, kolik si Vaše rodina bude přát. Sladká cukrová vata udělá radost především Vašim dětem, ale i Vy můžete zavzpomínat na své dětství. Během chvilky vytvoříte pochoutku jako z pouti přímo v pohodlí domova. Stroj na výrobu cukrové vaty nepotřebuje speciální krystalový cukr, stačí Vám pouze obyčejný krystalový cukr, který může potravinářským barvivem snadno obarvit, a náš lehce ovladatelný Stroj na výrobu cukrové vaty. Jeho schopnosti se budou skvěle hodit i při Vašich oslavách narozenin, zahradních párty a v mateřských školách.

  • Rozměry: 250x180 mm
  • Hmotnost: 1,5 kg
  • Příkon: 450 w
  • Určeno pro domácí použití.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PN Avatar autora Výrobník cukrové vaty 25.1.2019 12:37
S výrobníkem jsme spokojeni. Ze začátku jsme měli trošku problém udělat pěknou vatu. První a druhá to byla fakt hrůza. Ale ta třetí a další už jsou jak od profíka na pouti :)) Vaty z tohoto výrobníku jsou menší, ale jako chuťovka pro děti úplně stačí. Doporučuji před motáním vaty špějli namočit, lépe se přichytí první vlákna vaty a pak se vám vata nebude na špejli protáčet až ji budete mít větší. (stačí ji jen šmrncnout pod kohoutkem, nemusíte ji mít namočenou den předem jako na zabíjačce) Strojek se až překvapivě dobře čistí.
J Avatar autora Výrobník na cukrovou vatu 1.12.2018 11:45
Dobrý den, mám otázku, zda se prodávají náhradní díly pro tento stroj a pokud ano prosím o zaslání linku. Předem děkuji za odpověď Jan S.
G Avatar autora 20.1.2019 09:30
Dobrý den, ano, většinu dílů k našim strojům máme skladem.