GNT Výrobník cukrové vaty AG137

Kód: AG137N
Tip
5 hodnocení
Značka: Ganto
649 Kč –8 %
GNT Výrobník cukrové vaty AG137
649 Kč –8 % 599 Kč
Skladem

Kouzlo cukrové vaty je v tom, že si ji člověk nedopřeje každý den. Je to skvělý požitek, když se Vám rozpustí na jazyku a Vy máte ten úžasný pocit, který se musí jednoduše jen zažít. Nyní si můžete dopřávat cukrovou vatu i doma. Tento stroj na výrobu cukrové vaty vyrobí tolik cukrové vaty, kolik si Vaše rodina bude přát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cukrová vata je zvláštní druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou, vzdušnou hmotou o různé barvě v závislosti na použitém barvivu.

Cukrová vata už roky neodmyslitelně patří k pouťovým atrakcím a nebo k návštěvě cirkusu. Děti jí prostě milují a nejen ti !

Kouzlo cukrové vaty je v tom, že si ji člověk nedopřeje každý den. Je to skvělý požitek, když se Vám rozpustí na jazyku a Vy máte ten úžasný pocit, který se musí jednoduše jen zažít. Nyní si můžete dopřávat cukrovou vatu i doma. Tento stroj na výrobu cukrové vaty vyrobí tolik cukrové vaty, kolik si Vaše rodina bude přát. Sladká cukrová vata udělá radost především Vašim dětem, ale i Vy můžete zavzpomínat na své dětství. Během chvilky vytvoříte pochoutku jako z pouti přímo v pohodlí domova. Stroj na výrobu cukrové vaty nepotřebuje speciální krystalový cukr, stačí Vám pouze obyčejný krystalový cukr, který může potravinářským barvivem snadno obarvit, a náš lehce ovladatelný Stroj na výrobu cukrové vaty. Jeho schopnosti se budou skvěle hodit i při Vašich oslavách narozenin, zahradních párty a v mateřských školách.

  • Rozměry: 250x180 mm
  • Hmotnost: 1,5 kg
  • Příkon: 450 w
  • Určeno pro domácí použití.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora Výrobník na cukrovou vatu 1.12.2018 11:45
Dobrý den, mám otázku, zda se prodávají náhradní díly pro tento stroj a pokud ano prosím o zaslání linku. Předem děkuji za odpověď Jan S.
Odpovědět